شوق وصال، ویژه زائران عمره مفرده 1436 منتشر شد

راهنمای فرهنگی سفر معنوی عمره از سوی مدیریت برنامه و محصولات فرهنگی حوزه نمایندگی ولی فقیه در امور حج وزیارت منتشر شد و به زودی در اختیار کاروان و زائران ایرانی اعزامی به سرزمین وحی قرار خواهد گرفت.

مسعود حاجی ابراهیمی

حجت الاسلام امیرمسعود حاجی ابراهیمی، مدیر برنامه و محصولات فرهنگی بعثه مقام معظم رهبری در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی حج از انتشار راهنمای فرهنگی سفر معنوی عمره 1436 از سوی مدیریت برنامه و محصولات فرهنگی خبر داد.

وی افزود: در این ویژه نامه که به منظور آشنا نمودن زائران، با برنامه‌های فرهنگی عمره و آداب سفر، پیش از عزیمت به سرزمین وحی تهیه شده، توصیه‌هایی در خصوص سفر معنوی عمره، برنامه‌های قبل از سفر، حین سفر، توصیه‌های پزشکی و همچنین معرفی برخی کتب مورد نیاز زائران جهت مطالعه ارائه شده است.

حاجی ابراهیمی با بیان اینکه این ویژه نامه با عنوان «شوق وصال» در قطع رقعی منتشر شده است، اظهار کرد: توزیع این ویژه نامه در زمان ثبت نام زائران انجام خواهد شد.

وی یادآور شد: برای نخستین بار تهیه و انتشار این ویژه همزمان با موسم حج صورت گرفت که تاکنون چنین موضوعی سابقه نداشته است و امیدواریم زائران ایرانی با استفاده از مطالب مفید و ارزنده‌ای که در این ویژه نامه‌ وجود دارند بتوانند زیارتی جامع و کامل داشته باشند.

/ 0 نظر / 20 بازدید