توزیع مسابقات ویژه زائران عتبات عالیات در دفاتر نمایندگی عراق

چهار مسابقه ویژه زائران عتبات عالیات طراحی و در اختیار دفاتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری در  کربلا، نجف و کاظمین قرار گرفت.

ائمه مظلوم، دیار ستارگان، ساکنان عرش و قیام سرخ چهار مسابقه‎ای است که در قالبی بسیار زیبا آماده شده است و روحانیون محترم کاروان‎ها می‎توانند با مراجعه به دفاتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری در عراق آنها را دریافت کنند.

این مسابقات با هدف ارتقاء سطح معرفتی زائران عتبات عالیات طراحی و در سطح عمومی بوده و به گونه‎ای است که زائران با دقت در مطالب ارائه شده توسط روحانیون محترم کاروان‎ها بتوانند در آن شرکت نمایند.

/ 1 نظر / 10 بازدید
محب ولایت

بسم الله الرحمن الرحیم الحمدلله رب العالمین اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم سلام علیکم -------- *♥*♥*♥* -------- -------- *♥*♥*♥* -------- -------- *♥*♥*♥* -------- -------- *♥*♥*♥* -------- ------*♥*♥*♥*♥*♥*----- -------- *♥*♥*♥* -------- ----------- *♥* ----------- ┐──────────────────────────────────────────┌ │ امام هادی علیه السلام، فرمودند: │ │ فروتنی در آن است كه با مردم چنان كنی كه دوست داری با تو چنان باشند │ │ المحجة البيضاء جلد 5، صفحه 225 │ ┘──────────────────────────────────────────└