کتاب ماه تمام ویژه اعمال نیمه شعبان منتشر شد

این کتاب مستند به روایات وارده در باره شب نیمه شعبان و روز آن و اعمال عبادی این ایام شریف است که از سوی بعثه‌ِ مقام معظم رهبری منتشر و در اختیار روحانیون قرار گرفت.

مسعود حاجی ابراهیمی

حجت‌الاسلام مسعود حاجی ابراهیمی، مدیر برنامه محصولات فرهنگی بعثه مقام معظم رهبری در گفت‌وگو با پایگاه اطلاع رسانی حج گفت: کتاب «ماه تمام» ویژه اعمال نیمه شعبان در اختیار روحانیون قرار گرفت.

وی افزود: با توجه به اینکه در شب نیمه شعبان دعا و نیایش‎های خاصی وارد شده است و به احیای آن شب نیز تاکید شده دفاتر نمایندگی بعثه در مکه، مدینه و کربلا نیز می‎توانند محتوای آماده شده را در اختیار روحانیون و مسوولان فرهنگی هتل‎ها قرار دهند.

حجت‌الاسلام حاجی‌ابراهیمی تصریح کرد: این کتاب مستند به روایات وارده در باره شب نیمه شعبان و روز آن و اعمال عبادی این ایام شریف است.

وی افزود: در حال حاضر این کتاب از طریق سامانه آموزش مجازی در اختیار روحانیون کاروان‎های عمره و عتبات عالیات قرار گرفته است.

مدیر برنامه محصولات فرهنگی بعثه مقام معظم رهبری ادامه داد: این کتاب توسط مدیریت برنامه و محصولات فرهنگی بعثه مقام معظم رهبری به عنوان محتوای برنامه فرهنگی نیمه شعبان آماده شده است.

/ 1 نظر / 19 بازدید

سلام حاج آقا حاجی ابراهیمی فکر میکردیم با آمدن شما مدیریت فرهنگی چقدر برنامه ها تغییر کنه ومفیدتر وخلاقانه تر و باعث رشد بشه. فقط مفاتیح رو برداشتید بصورت اعمالی و دعایی که اینم در بازار موجوده چاپ میکنین. برنامه ها هم تکرار اونچه که بطور روز مره در ایران وقتی بر سر زندگی مون هستیم گذاشتین