انتشار کتاب آداب الشهرین مجموعه اعمال ماه های ذی القعده و ذی الحجة

کتاب مجموعه اعمال ماههای ذی القعده و ذی الحجة الحرام منتشر شد.

با توجه به حضور زائران بیت الله الحرام در کنگره عظیم معنوی حج و لزوم بهره‎برداری از فرصت طلایی هم‎جواری با حرم رسول خدا صلی الله علیه و آله و کعبه شریف، کتاب «آداب الشهرین» منتشر شد.

/ 7 نظر / 11 بازدید

سلام حاج آقا شما که در نمایشگاه میگین گونی گونی کتاب چاپ میشه و تغییر رفتار نمیشه .شما که توی بعثه همینکار رو میکنید. از بالا تا پایین صفحه وب همه اش کتاب و بروشور محض سرگرمی است .چرا کارای خلاقانه برای تغییر رفتار انجام نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام بنده انشالله عازم تمتع هستم. رهنگ چون سال فرهنگ و مدیریت یه پیشنهاد داشتم. امکان دارد که چند گروه آموزشی از اخلاق و نماز و مهدویت و امام شناسی و...که هر کدام در حد یک روز به صورت کارگاه آموزشی و کاربردی برای زائران در مکه و یا مدینه برگزار بشه. هر کاروان با برنامه ریزی و سطح بندی مسئولین کاروانها آنها را به بعثه بیاورند .

از پیر و جوان تا بیسواد و باسواد... آموزش ببینند و در آخر فرمهایی تهیه شود که زائران ارزیابی خودشان از بهره کلاس با نمره دادن به خودشان وبعد از 40 روز از آمدن حج با پیگیری روحانی کاروان به بعثه تحویل دهند. جایزه قبولی حاجی ماندنشان باشد و به عنوان مبلغ در خانواده شان کار کنند. این میطلبد که استاد از روحانی و یا غیره تربیت کرد برای سطوح مختلف و برای زائران فقط قلم و دفترچه های کوچیک که خیلی هزینه بردار نباشه. و فرمهای ارزیابی که از بعداز کلاس همراه شون باشه.

زائر

علیکم السلام چقدر طرح خوبی است اگر امکان اجرا داشته باشد.

سلام طرح خاصی ندارم. در قم و مشهد دوره های آموزش معارفی از مرکز تخصصی مهدویت و نماز و... دیده بودم که بصورت فشرده معارف و حتی دعوت به نماز و... یاد میدن. اگر امکان داشته باشد کارگاههابه صورت تربیت مربی که کاربردی باشد برای غیر دانشگاهیان و دانشگاهیان تا قبل از دکتری اخلاق و شبهه وفرق و مذاهب و... دکتری دوره هایی تخصصی نهج البلاغه و صحیفه با نگاه به تولید علم دینی یا صرفا میشود سه یا یک روز صرفا اخلاق باشه با رده بندی سطح سواد و برای کودکان آموزش کوتاه مدت مدیریت دینی که تا زمانی که حج هستند در کارگاه شرکت کنند

این چیزی که گذاشتید قابلیت اجرا دارد؟

مسئول فرهنگی

سلام طرحی که بنده خدا پیشنهاد کرده به هر شکلی قابل قبول برای شما هست؟