نماینده بعثه مقام معظم رهبری در مدینه: پیامبر اسلام(ص) برترین الگوی مدیریت

حجت الاسلام نجفی روحانی بخشش ناملایماتی های برخی از زایران را مهم دانست و گفت: مدیر نباید از انتظارات و توقعات زایران به خشم آید و کینه آن ها را به دل گیرد، بلکه بخشش سیره ای است که پیامبر خاتم(ص) و ائمه اطهار(ع) آن را توصیه کرده اند.

وی با استنتاج از آیه شریفه "الذین جاهدوا فینا لنهدینهم سبلنا" خاطر نشان کرد: اگر تلاش ها و پیگیری های امور زایران برای رضای خدا باشد، هیچ گاه خستگی و بی طاقتی پدید نخواهد آمد.

نماینده بعثه مقام معظم رهبری در مدینه منوره با تاکید بر این که خدمت به زایران موجب ارتقا جایگاه معنوی خواهد بود، افزود: کار برای زایران خدای متعال و پیامبر مهربانی ها ابزاری است که بیشتر به ریسمان الهی چنگ بزنیم و با اخلاص در عمل به سوی کمال گام برداریم.
وی هم چنین بی حالی در کار را فلج کننده مجموعه دانست و تصریح کرد: مدیران ثابت هتل ها چون گذشته، همکاری تنگاتنگی در اجرای برنامه های فرهنگی داشته باشند و مسوولان و رابطان فرهنگی را از نیروهای خود به حساب آورند.

نجفی روحانی علت بروز برخی از بی توجهی ها و بداخلاقی ها در جامعه را به دلیل ضعف کارکرد فرهنگی دانست و تصریح کرد: کار فرهنگی را جدی بگیریم و باور داشته باشیم که تقویت این حوزه به تقویت کل عملیات عمره منجر خواهد شد.

/ 0 نظر / 9 بازدید